O firmie

Firma FW Instal powstała z myślą o oferowaniu swoim klientom rozwiazań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Doświadczenie w branży instalacyjnej oraz projektowej połaczyliśmy z pasją i wiarą w energetykę przyszłości. Pracownicy naszej firmy posiadają doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych i hydraulicznych, fotowoltaiki i pomp ciepła. W naszym zespole są zarówno instalatorzy jak i projektanci. Ścisły profil specjalizacji daje gwarancję inwestorom, że trafili na profesjonalnych wykonawców, dla których efekt końcowy i satysfakcja inwestora jest podstawą podejmowanych działań już na poziomie planowania. Pomysł aby profil firmy opierał się na instalacjach paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła zrodził się dawno. Kontakty z Prosumentami z za zachodniej granicy utwierdziły nas w przekonaniu, że inwestycja w fotowoltaike i OZE jest dobrą drogą, nie tylko ze względu na rozwijajacy się w Polsce rynek, ale także ze względu na poszanowanie środowiska naturalnego i jego ochronę. Wraz ze zmianami obowiązującego prawa w Polsce poczyniliśmy wszelkie kroki aby stać się ekspertami w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Przygotowując się do instalacji odbyliśmy szereg szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, które dały nam wiedzę niezbędną do profesjonalnego wykonywania instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. W połączeniu z dotychczasowym doświadczeniem dysponujemy wszystkim co jest niezbędne do tego aby kompleksowo sprostać wymaganiom naszych klientów.

100%

Profesjonalizmu

100%

Pasji

100%

Doświadczenia

100%

Wiedzy

Certyfikaty

Certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje w zakresie projektowania i instalacji systemów fotowoltaicznych.

certyfikat producenta inwerterów
Certyfikat kurs Instalatora PV
Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego

Posiadamy certyfikat instalatora odnawialnych źródeł energii, wydawany przez Urząd Dozoru Techniczego. Uprawnia on do projektowania, montażu i serwisu elektrowni fotowoltaicznych i magazynów energii. Certfikat wymagany jest przy dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska z programu "Prosument".

zaświadczenie ukończenia kursu

Nasi instalatorzy przechodzą szkolenia teoretyczne oraz praktyczne z montażu i eksploatacji kompletnych systemów fotowoltaicznych. Nasze istalacje są wykonane z najwyższą starannością i precyzją, tak aby inwestycja przynosiła korzyści inwestorom przez długie lata.

certyfikat producenta paneli fotowoltaicznych REC
Certyfikat kurs Instalatora pomp ciepła